Опис

За коралі з правдивого коралу колись давали корову, продавали землю, віддавали багатство. Мати такі коралі було показником багатства нареченої, статусу жінки.

Майже всі з нас в дитинстві бавився бабусиними коралями, які розсипалися і губилися по хаті, викидали, продавали за безцінь…

Щастя, що зараз українські традиції прикрас повернулися, а з ними і коралі, як одна з основних традиційних прикрас українських жінок красунь.

Оживляючи старі порвані намиста ми допомагаємо жінкам бути красивими. Чистимо, сортуємо, шукаємо нові ідеї, переробляємо багато разів поки робота буде дуже подобатися (а майстру завжди щось не подобається. Трохи нерівно, чи малюнок не сподобався чи таке відчуття, що чогось ніби не вистачає, підвіска не підходить.. і ця ні, і ця теж… без підвіски… ні, все таки краще з підвіскою… і так проходять години роботи, інколи дні, поки знаходиться саме той, ідеальний варіант). Поєднуємо коралі з срібними намистинами та вставками, з підвісками та без, робимо все для того, щоб створити особливі прикраси для особливих українських жінок.

Наша ціль створювати “Вау”-прикраси, щоб навіть найменшою прикрасою замовниця була задоволена, бо це наша найбільша подяка.

Коралі “Роксолана” – створені для надзвичайних українок, які завжди були є і будуть красунями. Бо кожна жінка знає собі ціну!

Давній корал, підвіска – срібло з кораловими вставками, срібні намистини.

Додаткова інформація

Матеріал

антикварний корал

Колір

кораловий

Фурнітура

срібло 925 проби

Медальйони

з медальйоном, срібний медальйон

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Коралі Роксолана”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *