Про ТМ Ляночко

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Декілька фактів про нашу команду

 

Дизайнер прикрас Ірина Ляночко започаткувала ТМ Ляночко у 2014 р. у Львові.

Ми працюємо з коралом, напівдорогоцінним камінням, венеційським склом, а також міддю та сріблом.

 

Мистецтво створювати прикраси

 

Прикраси, що презентує наша майстерня – це унікальні дизайнерські вироби. В основі ідей для створення прикрас лежать етно-мотиви України та різних народів світу, переплітаються символи трипільської культури з сучасним авторським дизайном.

А тепер знайомтеся з нашою дружною командою:

Ірина Ляночко

 

Ірина Ляночко

Львів

Засновник ТМ Ляночко, майстер виготовлення прикрас

Ірина виготовляє авторські прикраси з задоволенням.

Кредо – чесність, якість, лояльність. Виготовлення прикрас з любов’ю.

Ціль кожної роботи – зробити майбутню власницю щасливою.

 

Про ТМ ЛяночкоРоксолан Дерега

Львів

Співзасновник ТМ Ляночко, менеджер

Пріоритет – замовник. Готовий годинами спілкуватися з клієнтом, щоб підібрати саме ту прикрасу, що принесе радість і тепло, яка найбільше пасує до одягу\події, а не найбільше коштує.

Кредо – чесність, якість, лояльність.

Ціль – задоволення клієнта понад усе.

 

Про ТМ ЛяночкоМарія Добрянська

Львів

Майстер виготовлення прикрас

Захоплюється натуральним камінням багато років. З 2013 р. виготовляє авторські прикраси ручної роботи. Успішно співпрацює з ТМ Ляночко з 2015 р.

 

Також ми співпрацюємо з:

Олена Петрович, Львів, майстер виготовлення прикрас з міді

Станіслав Бурчак, Ів. Франківськ, авторське литво

Вікторія Андраш, Тернопіль, вироби з бісеру

 

 

Показуємо себе, вчимося в інших

 

    Ми прагнемо постійно розвиватися, тому слідкуємо за найновішими трендами української етно-моди, регулярно приймаємо участь у виставках прикрас та фестивалях, щоб завжди йти в ногу з швидкозмінним світом краси.

   Серед подій в яких ми брали участь спеціалізовані ювелірні виставки, ЕлітЕкспо-2016, Львів. ЕлітЕкспо Літо-2016, Львів. ЕлітЕкспо-2017, Львів. Виставка “Золоті руки майстрів” 2015, Київ. Країна мрій-2015, Київ. Вишиванковий фестиваль-2016, Одеса.

    На цьому ми не збираємося зупинятися. Читайте анонси майбутніх подій з нашою участю на головній сторінці сайту ТМ Ляночко.

 

Співпрацюємо з етно-проектами

 

    Ми з задоволенням співпрацюємо разом з такими відомими етно-проектами як «Треті Півні» та «Листи на Фронт», які використовують наші прикраси у своїх фото-роботах.

 

Більше 500 прикрас в 17 країнах світу

 

    З 2014 року в нас замовили більше 500 авторських прикрас.

    Роботи ТМ Ляночко вже прикрашають красунь в 17 країнах світу. Наш роботи дарували жінкам та дівчатам з США, Австралії, Німеччини, Данії, Італії, Канади, України та інших країн світу.

 

    Хочете побачити прикраси? Огляньте наші роботи в Крамниці прикрас, та Галереї робіт.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_cta h2=”” add_button=”bottom” btn_title=”Перейти до крамниці” btn_color=”mulled-wine” btn_size=”lg” btn_align=”center” btn_button_block=”true” btn_link=”url:%2Fprykrasy%2Fbagatoriadni-korali%2F|||”][/vc_cta][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_cta h2=”” add_button=”bottom” btn_title=”Перейти до галереї” btn_color=”mulled-wine” btn_size=”lg” btn_align=”center” btn_button_block=”true” btn_link=”url:%2Fprykrasy%2Fgalereya-prykras%2F|||”][/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]   Вже знаєте, що саме хочете замовити? Зв’яжіться з нами зручним для вас способом на сторінці контакти, або за допомогою онлайн-чату.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]