Камінь оберіг – тигрове око

    Ще в стародавності цей камінь був відомий переливчастим чудовим золотавим відливом буруватого або коричневого кольору. Свою назву він одержав за схожість із оком цієї чудової хижої тварини. Тигрове око – дуже потужний талісман, що оберігає свого власника від усіляких невдач, вроків, лих.

    Воїни деяких країн носили тигрове око як магічний захист під час бою, а для посилення на ньому гравірували магічні символи.

    З давен вірили, що тигрове око може відгородити свого власника від різноманітних загроз і небезпек, тому що він надає людині розважливості й застерігає від необдуманих вчинків. Крім того, камінь утихомирює необґрунтовані ревнощі, загострює інтуїцію, приносить удачу у всіх починаннях, вгамовує гнів.

     Цілителі радять носити на тілі вироби з тигрового ока для профілактики різних хвороб. Уважається, що він усуває безсоння, нічні кошмари, знижує тиск при гіпертонії. Якщо прикласти цілющий мінерал до постраждалих ділянок тіла, можна швидше вилікувати псоріаз. Народні цілителі використовують магічний камінь для усунення запалень при захворюваннях суглобів.